Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Dažnai užduodami klausimai
 1. Ar TRX komplektuose yra durų inkaras?

  Visuose TRX HOME, TRX PRO ir TRX FORCE Kit komplektuose yra durų inkaras.

   

 2. Ar lengva TRX įrengti namuose?

  Tai visai paprasta. TRX namuose galima įrengti patogiai, naudojant durų inkarą, jį reikia tik  permesti per duris ir jas uždarius, galima pradėti treniruotę. Be to, namuose galima įrenginį pritvirtinti prie sienos arba prie lubų, naudojant Xmount tvirtinimo įrangą. 

 3. Ar TRX diržai pagaminti iš gumos?

  Ne, TRX diržai nėra pagaminti iš gumos. Jie pagaminti iš labai patvaraus audinio, kuris neišsitempia.

 4. Kas įeina į TRX komplektus?

  Kiekvienas komplektas yra skirtingas.


  Į TRX HOME komplektą įeina TRX pakabinimo sistema, durų inkaras, treniruočių kortelės, įrengimo instrukcija, patogus maišas nešiojimui.


  Į TRX PRO komplektą įeina TRX pakabinimo sistema, durų inkaras, treniruočių kortelės, pakabinimo ilgintuvas, įrengimo instrukcija, patogus maišas nešiojimui, pagrindinių treniruočių vaizdo įrašas.


  Į TRX FORCE komplektą įeina TRX pakabinimo sistema, durų inkaras, pakabinimo ilgintuvas, 12 savaičių treniruočių programa, patogus krepšys nešiojimui, mobili aplikacija.


  Į TRX CLUB komplektą įeina šešios TRX pakabinimo sistemos, pakabinimo ilgintuvai, DVD su teisingu TRX įrengimo pavyzdžiu ir vadybos vaizdo įrašu, raktas TRX pakabinamų sistemų užrakinimui.

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.