Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

 

TRX istorija

 

TRX atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose, kariniame jūrų laivyne. TRX autorius ir kūrėjas Rendi Hetrik 14 metų tarnavęs laivyne, pasirengimui misijoms buvo reikalinga treniruočių įranga, todėl daugelio eksperimentų buvo sukurta TRX. Pagrindinė problema laivyne buvo kaip karius išlaikyti pasirengusius misijoms kelionės metu. Ir tada Rendi iš seno kovinio diržo parašiuto virvių padarė įrenginį, kurį buvo galima pakabinti virš durų ir jo pagalba atlikti šimtus pratimų. Treniruočių programos buvo tobulinamos ir taip atsirado TRX – pakabinama sistema, kuri veikia padedant žmogaus kūno svoriui.


2001 metais Rendi savo namų garaže įrengė dirbtuves, visą vasarą planavo ir gamino prototipus. Kartu su savo draugu Joe DiJulio, Rendi įkūrė nedidelę įmonę ir įdarbino pirmuosius darbuotojus. Rendi greitai suprato, kad ir kokia dinamiška būtų TRX pakabinama sistema, be būtinos įrangos ir apmokymų, kurie ją paremtų, ši sportinio įrenginio idėja nueis vėjais. Tada jis nusprendė sukurti kompaniją, kuri kurs inovacinius produktus ir teiks žinias apie jų naudojimo galimybes.


2011 metų pavasarį prie TRX komandos prisijungė TRX Rip Trainer. Ją įkūrė du kartus JAV nacionalinio Taekwondo čempionas Pete Holman. Rip Trainer pagrinde yra asimetriniai judesiai su pasipriešinimo diržu, kuris užtikrina pastovią įtampą, nes sportininkas vienu metu turi išlaikyti pusiausvyrą ir dėti pastangas.

 

 

 

Treniruočių filosofija

 

Nei viena kūno dalis neveikia atskirai, kiekvienas judesys yra susijęs su įvairiomis kūno dalimis. Pamėginkite nuo grindų pakelti pieštuką naudodamiesi tik savo rankomis. Tai neįmanoma. Į kiekvieną paprasčiausią judesį yra įtraukiamos kojos, nugara, pilvo raumenys, pečiai, rankos ir kaklas. Kūnas yra raumenų grandinė. Kiekvienas mūsų atliekamas judesys yra viso kūno judesys. Todėl TRX naudoja įrenginius ir judesius, kurie priverčia judėti visą kūną. 

 

TRX atlieka sudėtingus tyrimus ir veda treniruotes su kariniais padaliniais, profesionaliais sportininkais, treneriais, profesoriais ir tūkstančiais kitų aktyvių žmonių, produktų patikrinimui, testavimui ir patobulinimui.

 

 

Kas šiandieną tikrai yra TRX?

 

Nesvarbu ar Jūs tik pradedate savo kelią sporte ar jau daug metų sportuojate, TRX siūlo Jums nekintamą, linksmą, efektyvų būdą, kuris padės Jums pasiekti geriausių rezultatų. TRX laukia Jūsų ten kur Jūs esate ir nuves ten, kur Jūs norite būti, ištrinant skirtumus tarp treniruočių ir žaidimo, suteikiant jėgų ir lankstumo, bei suteikia Jums galimybę būti geriausiais toje srityje, kurią mėgstate. TRX naudojami pratimai, kuriuos gali atlikti beveik kiekvienas, bet kurioje vietoje, savo rezultatų sporte ir gyvenime pagerinimui. TRX padeda pasiekti maksimalių rezultatų dedant minimalias pastangas, visa tai pasiekiama metodais, kurie tikrai dirba. TRX padeda tapti geriausiu toje srityje, kuria Jūs užsiimate, linksmai treniruojantis.

 

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.