Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Garantija

 
1.1. Visoms mūsų parduotuvėje www.trxtraining.lt nupirktoms prekėms taikoma gamintojo garantija.
1.2. Minimalus garantijos laikas yra 24 mėnesiai. Patikslinti garantijos laiką galima telefonu: +371 67994044.
1.3. tam kad pasinaudotumėte garantija reikės pateikti pirkinį patvirtinančio dokumento originalą (t.y. važtaraštį, čekį).
1.4. Garantijos sąlygos netaikomos:

 •  Papildomiems parduotos prekės reikmenims, aksesuarams ir maitinimo elementams, kurie įeina į prekės komplektą (pavyzdžiui, saugikliai, ausinės, mikrofonai, akumuliatoriai, pakrovėjai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, sujungimo laidai, lemputės ir t.t.), bei stiklo, porceliano ir popierinėms dalims bei rankomis valdomoms plastmasinėms dalims, kurių nusidėvėjimas yra normalus reiškinys;
 • nereikšmingiems defektams, kurie neturi įtakos pačios prekės funkcionalumui, pavyzdžiui, užrašų nudilimas ant prekės korpuso;
 • prekių detalėms, kurios sugedo dėl natūralaus nusidėvėjimo.

1.5. Gamintojo garantija negalioja, jei:

 • yra pažeistos prekės garantijos plombos ar serijos numeriai, ir jei buvo atliktas nesankcionuotas prekės remontas;
 • pažeidimai atsirado dėl gamtinės stichijos poveikio (potvynis, uraganas, gaisras, žemės drebėjimas ir kita) ar dėl nelaimingo atsitikimo;
 • buvo naudojami ne standartiniai maitinimo blokai, reikmenys ar atsarginės dalys, bei žaliavos;
 • jei pažeidimai atsirado dėl kitų, nepriklausomų aplinkybių, pavyzdžiui, dėl įtampos svyravimų elektros tinkle, kuris viršijo 10% nuo normos, nestandartinių maitinimo šaltinių naudojimo, mechaninio prekės pažeidimo, dėl pašalinių daiktų ar drėgmės patekimo ir t.t.;
 • jei nebuvo atliekama reguliari aptarnavimo priežiūra (taikoma prekėms, kurioms tai yra būtina);
 • jei įsigyta prekė buvo naudojama ne standartiniais profesiniais ir gamybos tikslais, kurie nenumatyti naudojimo instrukcijoje;
 • buvo nesilaikoma naudojimo instrukcijos ir buvo pažeistos eksploatavimo sąlygos.

1.6. Prekių garantijos klausimus trxtraining.lv nagrinėja remiantis vartotojų teisių apsaugos įstatymų nuostatomis ir gamintojo garantijos terminais.

 

 

Atsisakymo teisės
1.7. Pirkėjas turi teisę nutraukti sutartį per 14 darbo dienų ir grąžinti  Internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę pardavėjui pagal Latvijos Respublikos Ministrų Kabineto Taisykles Nr.207. Kad Jūs galėtumėte pasinaudoti šia teise, prekė turi būti išsaugota tokiame stovyje, kokiame ji buvo nupirkta. Jei prekė yra nudėvėta ir/arba sugadinta, jei ji nėra originalioje pakuotėje arba pakuotė, skirta apsaugoti prekę nuo pažeidimo ar sugadinimo yra smarkiai pažeista (išskyrus atvejus, kai pirkėjas negali atidaryti pakuotės jos nepažeisdamas),  mūsų parduotuvė turi teisę prekės nepriimti.

 

 

Kainos ir pasiūlymai
1.8. Kainos, prekių pasiūlymai ir likučiai Internetinėje parduotuvėje gali būti keičiami be perspėjimo;
1.9. Visos kainos www.trxtraining.lt internetinėje parduotuvėje yra nurodytos latais su įtrauktu 21% PVM. Pristatymui Europos Sąjungos ribose netaikomi jokie papildomi mokesčiai.
2.0. ES įmonėms, kurios yra PVM mokėtojos ir yra už Latvijos ribų, yra galimybė įsigyti prekes be 21% PVM. Tokiu atveju Pirkėjas atsako už mokesčių sumokėjimą pagal gavėjo šalies įstatymus.

 

 

Privatumo politika


2.1. Visa informacija, kurią klientas įveda į www.trxtraining.lt interneto parduotuvę yra būtina, kad mes galėtume kokybiškai apdoroti užsakymus ir aptarnauti klientus. Ši informacija yra UAB „G Kolizejs” nuosavybė ir jokiais atvejais nebus perduota tretiesiems asmenims.

2.2. Kokybiškam užsakymų apdorojimui mums reikalinga sekanti informacija:

 • Kliento Vardas, Pavardė – kad galėtume užsakyme nurodyti autorizuotą gavėją
 • Pristatymo adresas – prekių pristatymui
 • Kontaktinis telefonas – kad kurjerių tarnyba ar klientų konsultantas galėtų susisiekti su klientu
 • El. paštas – naudojamas autorizacijai internetinėje parduotuvėje, šiuo adresu bus siunčiamas užsakymo patvirtinimas, bei naudojamas ryšio su klientu palaikymui. Be kliento sutikimo šiuo el. pašto adresu niekada nebus siunčiama reklaminė informacija!

 

 

Slaptažodžiai
2.3. Jūsų slaptažodžiai mums nėra prieinami! Jei pamiršote savo slaptažodį – pasinaudokite forma „Užmiršau slaptažodį” ir sistema Jūsų el. pašto adresu atsiųs iš naujo sukurtą slaptažodį, kurį Jūs galėsite pakeisti „Kliento abonemente”.

Iškilus klausimams arba bet kokių neaiškumų atveju parašome skambinti telefonu +371 67994044 ir +370 67551001, arba rašyti el. pašto adresu: info@trxtraining.lt

 

 

 

Atsiskaitymo būdai

 

Apmokėjimas Internetu


 Atidžiai užpildykite visus pirkinio apiforminimui reikalaujamus duomenis ir sistema pagal šiuos duomenis automatiškai parengs sąskaitą apmokėjimui. Sąskaita prieinama greitam apmokėjimui įvairiais apmokėjimo būdais. Prekės bus pristatytos tik po pilno sąskaitos sumos įskaičiavimo į UAB „G Kolizejs” banko sąskaitą. Prekės atsiėmimo metu Jums reikės pasirašyti Prekių važtaraštį, kuris yra pirkinio apmokėjimo patvirtinimas.

 

Sumokėti grynaisiais pinigais negalima!

 

 

Prekių pristatymas

 

Apiforminus užsakymą, Jūs galite pasirinkti vieną iš sekančių prekių gavimo būdų:

 

 

Patogus pristatymas – Prekių gavimas kurjerių tarnybos pagalba

 
Taikomas tada, jei pageidaujate prekes gauti savo namuose. Prekės, kurių svoris viršija 30 kg pristatomos tik iki namo (daugiabučio namo) lauko durų. Tokiu atveju prašome patiems pasirūpinti prekių įnešimu į namus (į butą). Prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas nuo sąskaitos apmokėjimo dienos.

 

APMOKĖJIMO BŪDAI:
Per Interneto banką, banko pervedimu arba mokėjimo kortelėmis.


PREKIŲ PRISTATYMO LAIKAS:
Prekių pristatymo dieną kurjeris Jums paskambins ir praneš konkretų pristatymo laiką.

 

PRISTATYMO MOKESTIS:

Visos prekės pristatomos NEMOKAMAI, išskyrus užsakymus, kurių bendra suma neviršija 40 EUR. Tokių užsakymų pristatymo mokestis – 5 EUR.

 

 

Prekių pristatymas, kurių šiuo metu nėra sandėlyje

 
Jei kurios nors iš siūlomų prekių šiuo metu nėra sandėlyje, mes Jums mielai rekomenduosime panašią prekę arba užsakysime Jūsų pasirinktą prekę.  Gamintojų prekių pristatymo laikas yra skirtingas, todėl mes Jums atskirai pranešime apie mūsų sandėlyje gautą prekę.

 

APMOKĖJIMO BŪDAI:
Per Interneto banką, banko pervedimu (apiforminus užsakymą, sąskaitą Jūs gausite el. paštu).


PREKIŲ PRISTATYMO LAIKAS:
Per 5 - 30 dienų.

 

Neaiškumų atveju skambinkite arba rašykite el. pašto adresu: info@trxtraining.lt

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.