Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Kaip atskirti TRX klastotę?

TRX® FORCE Tactical Komplektas

Patvariausia ir progresyviausia TRX treniruočių sistema, skirta karinio lygio atletams, kurie pageidauja vystyti jėgą ir ištvermę. Skirta sunkiausioms eksploatavimo sąlygoms.

Žiūrėti prekę

Vis dažniau pasirodo įvairių TRX produktų klastočių. Būkite budrūs, jos yra blogos kokybės, gali būti pavojingos sveikatai. Įsitikinkite, kad įsigijote originalų TRX produktą. Čia pateikiame svarbius punktus, pagal kuriuos galėsite atpažinti originalų produktą nuo klastotės.

Kaip atskirti TRX klastotę?

 

Visame pasaulyje, sparčiai augant funkcionalių treniruočių ir TRX produktų populiarumui, ir Latvijoje atsiranda įvairios jų klastotės. Be to, pardavėjai nesigėdija šiuos produktus vadinti originaliais, pasakodami neįtikėtinas istorijas apie pirkimus tiesiogiai iš gamyklos JAV, kas jų supratimu pateisina ženkliai mažesnę kainą. Žinoma visa tai būtų labai gerai, jei neoriginalių TRX produktų naudojimas nedarytų žalos Jums patiems. Visų pirma, tai produkto patvarumas / ilgaamžiškumas, ką dažniausiai būtų galima pavadinti produkto trumpaamžiškumu. Suprask, produktas visapusiškai gali atrodyti pakankamai gerai, tačiau iš tikrųjų Jūs rizikuojate susižeisti dėl gamyboje naudotų nekokybiškų medžiagų ir apdirbimo. Kaip žinoma, karabinai gali nutrūkti, suklijavimo vietos gali būti pažeistos ir t.t. Todėl geriausiu atveju Jūs treniruositės netinkamomis, streso sąlygomis, pergyvendami dėl to, kad tuojau ką nors susilaužysite – pirštą, ranką, koją ar kaklą. Antra, originalų TRX teks nusipirkti tik vieną kartą gyvenime, kai klastotė pradės byrėti jau po pirmo panaudojimo…

 

Bet kaip atskirti originalą nuo klastotės? Žiūrėkite ir pamatysite skirtumus.

 

Kaina

Vidutinė naujo TRX namams ar TRX Rip komplekto kaina yra 145 LVL. 225 LVL kainuoja TRX Force ir TRX Pro komplektas. Neoriginalūs TRX produktai gali kainuoti net 3 kartus pigiau.

 

Holograma

Dažniausiai klastotės neturi arba turi labai blogos kokybės hologramą. Originale ji yra ant rankenų po gumine danga.

 

Pakuotė

Klastotė dažniausiai bus supakuota blogos kokybės pakuotėje, pavyzdžiui, sukrypusiais arba nekokybiškai suklijuotais kampais. Be to, fotografija, esanti ant pakuotės dėžės bus nenatūralių spalvų.

 

 

Apdangalai

TRX klastotės komplekte bus pridėti abejotinos kokybės krepšys / maišas produkto saugojimui, bei visos siūlės tikrai bus blogai susiūtos.

 

 

 

Kvapas

Nenorime pasakyti, kad originalus TRX kvepia gėlėmis, bet klastotės dažniausiai turi stiprų nemalonų kvapą, kuris Jus lydės kiekvienos treniruotės metu.

 

Užraktai ir medžiagos

Blogos kokybės diržai, karabinai ir kabliai. Geriausiu atveju karabinas paprasčiausiai blogai užsisegs, tačiau klastotėse jie dažnai lūžta, diržai plyšta suklijavimo vietose. Tai gali sukelti dideles traumas. Todėl, įsigydami bet kurį TRX produktą, atkreipkite dėmesį į detales – klastotėse galima pastebėti vaizdinius defektus - kreivus pjūvius, nekokybišką suklijavimą, blogas siūles ir t.t. Originale nėra prie ko prisikabinti… :)

 

 

 

Ką apie TRX pakabinamą sistemą sako sertifikuotas TRX treneris Baltijos šalyse ir DCH trenerisRalfs Upmanis: „Savo pirmą TRX pakabinamą sistemą įsigijau tuo metu, kai funkcionalūs pratimai nebuvo nei arti dabartinio savo populiarumo zenito. Produktas ir šiandieną puikiai tarnauja ir manau, kad dar ilgai tarnaus. Laikui bėgant privačiam naudojimui įsigijau keletą skirtingų komplektų. Man patinka, kad TRX turi keletą smulkmenų, kurios padeda dirbti greičiau, kokybiškiau ir saugiau, reguliariai pagerina įprastą pratimų įrangą. Nei karto nepasigailėjau, kad investavau į originalų TRX inventorių, nes šykštuolis visada moka dvigubai. Kokybė, ir medžiaga, kurią gavau kaip pridėtinę produkto vertę – originalią apmokymo medžiagą ir prieigą prie pratimų bibliotekos – atsipirko mano klientų pasitikėjimu ir tikra meile puikiam treniruočių inventoriui.”

 

 

 

Šiuo metu Baltijos šalyse yra tik viena įmonė – SIA „G Kolizejs” (www.gfitness.lv), kuriai priklauso išskirtinė teisė platinti TRX produktus. Bendradarbiaujant su Gfitness, originaliais TRX produktais prekiauja ir keletas Interneto parduotuvių. Tačiau, jei Jūs nesate įsitikinę, kad kurioje nors Interneto parduotuvėje įsigysite originalų TRX, drąsiai rašykite mums į info@gfitness.lv ir klauskite.

 

Patarimas labai paprastas! Būkite budrūs, kadangi yra pardavėjų, kurie kopijuoja TRX svetainės dizainą, nuotraukas ir apgaudinėdami klientus, siūlo jiems prastos kokybės produktus.

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.