Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Penki TRX pratimai krepšininkams /VIDEO/

TRX® HOME2 namų komplektas

Skirtas efektyvioms, profesionalioms treniruotėms namuose arba bet kurioje kitoje vietoje už klubo sporto ribų. Tiks visiems, kurie pageidauja sustiprinti raumenis, pagerinti lankstumą ir bendrą kūno sveikatą.

Žiūrėti prekę
12.04.2013

Pasižiūrėkite šią „mirtiną“ treniruočių programą krepšininkams, kuri sukurta turint tikslą pagerinti kardio raumenų ištvermę ir sustiprinti giliuosius raumenis.

Kasdieninių krepšininkų treniruočių pagrinde yra jėgos ir pliometriniai pratimai, kurie pagerina greitį, pagreitinimą ir šuolio aukštį. Be jėgos, greičio ir staigumo krepšininkams reikalinga ir puiki ištvermė ir galimybė ilgą laiką kartoti didelio intensyvumo veiksmus su minimaliais poilsio periodais.

 


TRX pakabinamas treniruoklis padės pagerinti aukščiau minėta savybes, bei krepšinyje reikalingą staigumą ir jėgą. Vaizdo klipe parodyti „penki startiniai pratimai“, kurių įtraukimas į treniruotes pagerins viso žaidimo kokybę.


1. TRX Lunge – įtūpstas vysto vienos kojos jėgą, pagreitinimą ir jėgos padidinimą. Pratimas pagerina pusiausvyrą, stiprina didžiuosius sėdmenų raumenis, bei įtraukia į darbą giliuosius nugaros ir pilvo raumenis.


2. TRX Atomic Pushup – pilvo preso pratimai komplekse su atsirėmimais stabilizuos krūtinės ir pečių juostą, sustiprins giliuosius raumenis, bei padės pravesti aukšto intensyvumo ištvermės pagerinimo treniruotę.


3. TRX Side Plank – stabilizuojantis pratimas, kuris vysto šonų ir pilvo preso skersinių raumenų jėgą.


4. TRX Crossing Balance Lunge – šis "keleto plokštumų" pratimas apkraus sėdmenų raumenis, kojas ir giliuosius raumenis.


5. TRX Power Pull – nugaros, pečių ir giliųjų raumenų stiprinimas stovimoje padėtyje.

 

 

 

 

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.