Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Penki TRX pratimai krepšininkams /VIDEO/

TRX® HOME2 namų komplektas

Skirtas efektyvioms, profesionalioms treniruotėms namuose arba bet kurioje kitoje vietoje už klubo sporto ribų. Tiks visiems, kurie pageidauja sustiprinti raumenis, pagerinti lankstumą ir bendrą kūno sveikatą.

Žiūrėti prekę
12.04.2013

Pasižiūrėkite šią „mirtiną“ treniruočių programą krepšininkams, kuri sukurta turint tikslą pagerinti kardio raumenų ištvermę ir sustiprinti giliuosius raumenis.

Skaityti toliau

Rip Trainer - TRX pakabinamos sistemos tęsinys

TRX® Rip Trainer

Rip Trainer siūlo unikalią kombinaciją – sukimosi pasipriešinimą, stabilumo ir koordinacijos treniruotes bet kurioje vietoje ir tinkantį bet kuriam sportinio pasirengimo lygiui.

Žiūrėti prekę
01.04.2013

Su TRX pakabinama sistema daugelis yra susipažinę, ji yra užkariavusi daugelį sporto klubų ir tik didina savo populiarumą, dabar atėjo laikas sporto klubuose įrengti ir TRX Rip Trainer.

Skaityti toliau
Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.