Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Šešios TRX pakabinamos sistemos naudojimo klaidos

TRX® PRO komplektas

Skirtas sporto specialistams, kurie ieško idealių sprendimų treniruojant savo klientus įvairaus apkrovimo lygiuose, bet kurioje vietoje.

Žiūrėti prekę

Yra daug dalykų, kurių gyvenime priimta vengti, pavyzdžiui, juoda katė, bei svetimi žmonės su saldainiais. Kalbėti apie politiką su savo naujos draugės tėvais. Ir dar yra keletas dalykų, kurių reikia vengti savo treniruočių su TRX sistema metu. Mes juos vadiname šešiomis TRX klaidomis – dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir traumų.

Skaityti toliau

Top 3 priežastys, kodėl reikia treniruotis su TRX® treniruočių sistema

TRX® HOME2 namų komplektas

Skirtas efektyvioms, profesionalioms treniruotėms namuose arba bet kurioje kitoje vietoje už klubo sporto ribų. Tiks visiems, kurie pageidauja sustiprinti raumenis, pagerinti lankstumą ir bendrą kūno sveikatą.

Žiūrėti prekę
17.05.2013

Yra labai daug įvairių priežasčių, dėl kurių mums reikia treniruotėms pasirinkti TRX pakabinamą treniruoklį. Šiame vaizdo klipe TRX atstovas Kriss Frankel pateikia tris priežastis, kodėl ir sportininkams, ir bet kuriem fizinio aktyvumo mėgėjams reikėtų įtraukti šią sistemą į savo treniruotes.

Skaityti toliau
Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.