Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Rip Trainer - TRX pakabinamos sistemos tęsinys

TRX® Rip Trainer

Rip Trainer siūlo unikalią kombinaciją – sukimosi pasipriešinimą, stabilumo ir koordinacijos treniruotes bet kurioje vietoje ir tinkantį bet kuriam sportinio pasirengimo lygiui.

Žiūrėti prekę
01.04.2013

Su TRX pakabinama sistema daugelis yra susipažinę, ji yra užkariavusi daugelį sporto klubų ir tik didina savo populiarumą, dabar atėjo laikas sporto klubuose įrengti ir TRX Rip Trainer.

Apie funkcinių treniruočių pranašumus yra daug kalbėta ir girdėta paskutiniais metais visoje sporto klubų industrijoje. Funkcinių treniruočių esmė yra pagerinti kasdieninius užsiėmimus, bei sporto pasiekimus, tuo pat metu dirbant trijose įvairiose judesių plokštumose. Rip Trainer ne tik leidžia treniruotis visose šiose plokštumose, bet ir padidina jėgą nugaros apatinėje dalyje bei sustiprina pilvo raumenis.

 

Rip Trainer suteikia galimybę puikiai treniruoti visą kūną, jis tikrai suteikia daug daugiau galimybių, nei buvo galima pagalvoti. Jis gali būti naudojamas daugelio sportavimo tikslų pasiekimams, tame skaičiuje ir metant svorį, kardio treniruotėse, pusiausvyros pagerinimui, raumenų tonuso pakėlimui ir raumenų susidarymui. Judesiai apima bėgimą, pasisukimus, pritūpimus, smūgius – principe tai yra visi judesiai, kokius tik galima sugalvoti ir taikyti raumenų stiprinimui.

 

Pratimai pradedami kaip ir krūtinės raumenų treniruotėje, įtraukiami bicepsų pratimai, pritūpimai ir priklaupimai, ir kiti funkciniai judesiai, kaip ledo ritulio metimai, smūgiai ir metimai per galvą. Kai klientai jau įsisavino esminius pratimus su Rip Trainer, treniruotes galima paįvairinti kitais sporto aksesuarais, pavyzdžiui,  BOSU pusiausvyros kamuoliu, kurie treniruotei suteiks kitą intensyvumą, greitį ir pajėgumą.

 


Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.