Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Šešios TRX pakabinamos sistemos naudojimo klaidos

TRX® PRO komplektas

Skirtas sporto specialistams, kurie ieško idealių sprendimų treniruojant savo klientus įvairaus apkrovimo lygiuose, bet kurioje vietoje.

Žiūrėti prekę

Yra daug dalykų, kurių gyvenime priimta vengti, pavyzdžiui, juoda katė, bei svetimi žmonės su saldainiais. Kalbėti apie politiką su savo naujos draugės tėvais. Ir dar yra keletas dalykų, kurių reikia vengti savo treniruočių su TRX sistema metu. Mes juos vadiname šešiomis TRX klaidomis – dalykai, į kuriuos būtina atsižvelgti, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir traumų.

Kiekvienas TRX instruktorius iš karto gali išvardinti visas šešias TRX klaidas, bet būtina, kad apie jas žinotų kiekvienas vartotojas, o ne tik instruktorius. 

 

Štai šios šešios klaidos (seka neturi reikšmės):

 

1 klaida: Pratimo pradžia (neteisinga)

Pradedant kiekvieną pratimą būtina pasirinkti teisingą pratimo užbaigimo tašką, kūno poziciją ir stabilumą. 

 

2 klaida: Sustojimai

Jei manai, kad pratimą pradėjai per daug dideliu lanku ir jautiesi pavargęs, nesustok judėjimo metu. Priderink savo kūną prie tokio lanko, kad pratimas būtų lengvesnis ir tęsk užsiėmimą. 

 

3 klaida: Pjovimas

TRX nėra skrystis. Kad išvengtumėte pjaunančių judesių, remkitės į rankenas ar kojų kilpas vienodu spaudimu. Neleiskite rankenoms judėti į priekį ir atgal.

 

4 klaida: Brūžinimas

Atliekant pratimus su TRX, jo diržai neturi brūžinti rankų. Kad to išvengtumėte, paprasčiausiai pakelkite rankas truputį aukščiau. 

 

 

5 klaida: Atpalaidavimas

Jei TRX yra atpalaiduotas, tada ir tu atpalaiduotas. Diržai visada turi būti įtempti viso pratimo ar judesio metu.

 

6 klaida: Nuovargis

Kai jautiesi pavargęs, daug sunkiau išlaikyti kūną viename lygyje. Atsigulkite, jei klubai pavargo, tada prisiminkite viršutinę kūno dalį, ypatingai pilvo presą ir nugarą, laikykite juos įtemptus, tai padės ir klubus išlaikyti įtemptus. 

 

Tai visos šešios TRX klaidos. Pasižiūrėkite vaizdo klipą ir tiksliau sužinokite kaip ištaisyti visas TRX klaidas. 

 

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.