Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

Top 3 priežastys, kodėl reikia treniruotis su TRX® treniruočių sistema

TRX® HOME2 namų komplektas

Skirtas efektyvioms, profesionalioms treniruotėms namuose arba bet kurioje kitoje vietoje už klubo sporto ribų. Tiks visiems, kurie pageidauja sustiprinti raumenis, pagerinti lankstumą ir bendrą kūno sveikatą.

Žiūrėti prekę
17.05.2013

Yra labai daug įvairių priežasčių, dėl kurių mums reikia treniruotėms pasirinkti TRX pakabinamą treniruoklį. Šiame vaizdo klipe TRX atstovas Kriss Frankel pateikia tris priežastis, kodėl ir sportininkams, ir bet kuriem fizinio aktyvumo mėgėjams reikėtų įtraukti šią sistemą į savo treniruotes.

1) Giliųjų pilvo ir nugaros raumenų, arba "core" treniravimas.

 

Žmogaus gravitacijos centras yra nedaug aukščiau klubų, maždaug apie bambą. Keičiant kūno poziciją, pasislenka ir gravitacijos centras, todėl kūnui reikalinga raumenų jėga ir koordinacija, kad judėjimo metu būtų galima save kontroliuoti ir nenukristi. TRX pratimai yra funkcionalūs ir sukurti taip, kad pasislinktų gravitacijos centras ir susiaktyvintų gilieji pilvo ir nugaros raumenys, taip stabilizuojant kūną.


2) Traukimo pratimai

 

Dar jie vadinami „baziniais pratimais“, jau nuo pat treniruotės pradžios yra jėgos treniruotės pagrindas. Traukimo pratimai su TRX įtraukia beveik visas į traukimą įtrauktas raumenų grupes – bicepsus, nugaros raumenis, viršutinės šlaunies dalies dvigalvį raumenį, pečių nugaros deltos pavidalo raumenis, trapecinis raumenis ir t.t. Kadangi pagrindinis TRX apkrovos elementas yra paties sportininko svoris, tai pasirinkus atitinkamą poziciją pakabinimo taško atžvilgiu, traukimo pratimai yra labai efektyvūs.

 


3) Raumenų disbalanso sumažinimas, arba „vieno šono treniruotė“.

 

Tyrimai parodė, kad viena iš dažniausiai nutinkančių kasdieninių arba sporto traumų ar skausmo priežasčių yra susiję su raumenų disbalansu. TRX labai gerai tinka jo sumažinimui, nes leidžia ir stiprinti silpnas raumenų grupes, ir ištempti sutrumpėjusias, dažnai net vieno pratimo metu.

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.