Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

TRX treniruočių programa ledo ritulininkams

TRX® HOME2 namų komplektas

Skirtas efektyvioms, profesionalioms treniruotėms namuose arba bet kurioje kitoje vietoje už klubo sporto ribų. Tiks visiems, kurie pageidauja sustiprinti raumenis, pagerinti lankstumą ir bendrą kūno sveikatą.

Žiūrėti prekę
17.03.2013

Šis kompleksas bus efektyvi ledo ritulininkų kasdieninių treniruočių sudėtinė dalis, ja galima papildyti jau parengtą programą ar atlikti tris atskirus priėjimus, kiekvieną maždaug po keturias minutes.

TRX Programų departamento atstovas Karlos Tīsdeil demonstruoja pratimų kompleksą, kuris padės pagerinti ištvermę, jėgą, bei stabilizuos giliuosius kūno raumenis. 


TRX Lunge (su supimusi)
Pasiekimai: pagerina kelio sąnario stabilumą ir jėgą.
Nuleiskite TRX iki kojos blauzdos raumens vidutinės dalies, atsistokite tiesiai, pakaušiu į pakabinimo tašką ir įdėkite vieną koją į abi kojų kilpas. Pratimo atlikimui nukreipkite „pakabintą“ koją už nugaros, nuleidžiant kelią kelis centimetrus virš grindų paviršiaus. Tuo pat metu pritūpkite ant atraminės kojos, kol kelias pasieks 90 laipsnių kampą. Būdami šioje pozicijoje lengvai pasisupkite atgal, bet tik tiek, kol galite išlaikyti pusiausvyrą. Sugrįžkite į pradinę padėtį, prispausdami priekinės kojos padą prie grindų ir spyruokliuodami sėdmenų raumenimis. Atlikite po 10 priklaupimų kiekviena koja. Prieš darydami sekantį pratimą maždaug 30 sekundžių pailsėkite.


TRX Crossing Balance Lunge
Pasiekimai: pagerina stabilumą ir jėgą

 

Nureguliuokite TRX į vidutinį ilgį, atsistokite tiesiai veidu į pakabinimo tašką, kojos pečių plotyje. Įsikibkite į rankenas, lengvai sulenkiant alkūnes. Pakelkite vieną sulenktą koją į priekį ir nukreipkite ją atgal diagonale antros kojos pado atžvilgiu, neliečiant ja grindų paviršiaus. Sugrįžkite į pradinę padėtį, prispausdami priekinės kojos padą prie grindų, atlikite pratimą antra koja. Atlikite po 10 pakartojimų kiekviena koja, maždaug 30 sekundžių pailsėkite ir pereikite prie sekančio pratimo.

 

TRX Single Leg Side Plank (su abdukcija)
Pasiekimai: stiprina giliuosius nugaros ir pilvo raumenis, bei vidutinius sėdmenų raumenis.


Nuleiskite TRX iki kojos blauzdos raumens vidutinės dalies, atsigulkite ant grindų šonu į pakabinimo tašką. Apatinę koją įkiškite į kojų kilpas, pakelkite klubus ir atsiremkite ant alkūnės. Laikydami klubus vietoje, pakelkite viršutinę laisvą koją taip aukštai kiek tik galite, palaikykite tokioje padėtyje porą sekundžių, nuleiskite žemyn, tuo pat metu priartindami klubus prie grindų. Tęskite pratimą palaikydami viršutinę koją pakeltą iki 10 sekundžių. Atlikite mažiausiai tris pakartojimus su kiekviena koja.

 

Tai bus trys puikūs pratimai, kurie padės pagerinti ledo ritulininkams reikalingą funkcionalią jėgą. Svarbu atlikti pratimus lėtai, kontroliuotai, susikoncentravus į atlikimo techniką.

Jei naudojote TRX ledo ritulio, slidinėjimo ar kitų žiemos sporto šakų treniruotėse, žemiau pasidalinkite su mumis savo patirtimi.

 

 

Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.