Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

RIP TRAINER® apmokymo kursas RTC
Nr. RTC 175,00 €  

Gaukite TRX Rip Trainer naudojimo pagrindus ir sužinokite kaip panaudoti Rip Trainer darbe su privačiais klientais.

Yra sandėlyje Prieinamumas
* Prekių kaina su PVM

Šių aštuonių valandų apmokymo kursų metu įgysite Rip Trainer naudojimo pagrindus ir dar daug naudingų žinių. Sužinosite viską apie pratimus ir kaip juos pritaikyti kiekvienam klientui, pagal jo fizinio pasirengimo lygį. Sužinosite kaip naudoti Rip Trainer dinamiškoms kūno treniruotėms ir kaip jas įvesti į privačių klientų treniruočių programas.
 
Užbaigus šį apmokymą Jūs galėsite:

 

  • Teisingai įrengti ir naudoti Rip Trainer, įvairiose vietose ir įvairiomis aplinkybėmis.
  • Naudoti Rip Trainer dinamiškoms treniruotėms.
  • Saugiai ir efektyviai apmokyti kitus naudotis Rip Trainer.
  • Aiškiai suprasti naudą ir galimybes, kurias teikia Rip treniruotės.
  • Prisijungti prie visų TRX trenerių ir įdiegti TRX savo sporto klube ar kitoje įstaigoje.

 

Kursų medžiaga: Apmokymų metu Jūs gausite RTC treniruočių kurso vadovą


Sertifikavimas: Užbaigus TRX apmokymus Jūs gausite tarptautinį pripažinimą turintį TRX sertifikatą elektroniniu pavidalu


Kursai visose Baltijos šalyse: Rengiame TRX apmokymus visose Baltijos šalyse, Lietuvoje mokymas vyksta rusų kalba, Estijoje anglų klaba, o Latvijoje latvių kalba.  Užeikite į mūsų apmokymų kalendorių čia ir pasižiūrėkite kur vyks artimiausi TRX apmokymai Jūsų pageidaujama kalba.


Visi apmokymų lankytojai , pageidaujantys gauti sertifikatą, privalo sėkmingai išeiti apmokymų kursą. Kiekvienas kursų lankytojas, kurio apmokyme trūks 90 minučių, sertifikato negaus. Tokiu atveju pinigai, sumokėti už kursus negrąžinami. 


Susisiekite su mumis:
Norėdami daugiau sužinoti apie apmokymus ar gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su 
mumis: apmacibas@trxtraining.lt

 

 

Kitos prekės
Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.


Fatal error: Cannot redeclare stripslashes_deep() (previously declared in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php:31) in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php on line 31