Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

TRX® Asmeninių trenerių apmokymo kursas STC
Nr. TRXSTC 175,00 €  

Ļsisavinsite TRX pakabinamos sistemos pagrindinius pratimus ir sužinosite kaip juos panaudoti savo asmeninėse treniruotėse su klientais.

Yra sandėlyje Prieinamumas
* Prekių kaina su PVM

TRX pakabinamos sistemos pratimų įvairovės dėka, Jūs lengvai rasite sportinius sprendimus bet kuriam klientui. Jūs sužinosite kaip teisingai atlikti pagrindinius TRX  pakabinamos sistemos pratimus, kokie yra šių pratimų pranašumai ir tikslai treniruojant  raumenų grupes, kaip pritaikyti kiekvieną pratimą pagal kiekvieno kliento sportinio pasirengimo lygį.


Užbaigus šį 8 valandų kursą Jūs galėsite:

  • Teisingai atlikti daugiau nei 70 pakabinamos sistemos pratimų.
  • Priderinti kiekvieną pratimą bet kuriam sportinio pasirengimo lygiui.
  • Priderinti pasipriešinimą ir stabilumą kiekvienam pratimui.
  • Ištaisyti dažnai sutinkamas klaidos treniruočių metu.
  • Teisingai įrengti ir naudoti TRX pakabinamą sistemą.
  • Tapti vienu iš TRX trenerių ir įdiegti TRX savo sporto klube ar kitoje įstaigoje.

 


Kursų medžiaga: Apmokymų metu Jūs gausite RTC treniruočių kurso vadovą


Sertifikavimas: Užbaigus TRX apmokymus Jūs gausite tarptautinį pripažinimą turintį TRX sertifikatą elektroniniu pavidalu


Kursai visose Baltijos šalyse: Rengiame TRX apmokymus visose Baltijos šalyse, Lietuvoje mokymas vyksta rusų kalba, Estijoje anglų klaba, o Latvijoje latvių kalba.  Užeikite į mūsų apmokymų kalendorių čia ir pasižiūrėkite kur vyks artimiausi TRX apmokymai Jūsų pageidaujama kalba.


Visi apmokymų lankytojai , pageidaujantys gauti sertifikatą, privalo sėkmingai išeiti apmokymų kursą. Kiekvienas kursų lankytojas, kurio apmokyme trūks 90 minučių, sertifikato negaus. Tokiu atveju pinigai, sumokėti už kursus negrąžinami. 


Susisiekite su mumis:
Norėdami daugiau sužinoti apie apmokymus ar gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su 
mumis: apmacibas@trxtraining.lt

Kitos prekės
Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.


Fatal error: Cannot redeclare stripslashes_deep() (previously declared in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php:31) in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php on line 31