Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklalapio vartotojų asmens duomenų. Norėdami Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas ir suasmeninti Jūsų patirtį mūsų svetainėje, naudojame slapukus.

TRX

TRX® grupinių užsiėmimų apmokymo kursas GSTC
Nr. TRXGSTC 175,00 €  

Įsisavinsite TRX pakabinamos sistemos pagrindinius pratimus ir sužinosite kaip juos panaudoti savo asmeninėse treniruotėse su klientais.

Yra sandėlyje Prieinamumas
* Prekių kaina su PVM

Padidinkite savo galimybes ir maksimaliai išnaudokite viską, ką Jums siūlo TRX pakabinama sistema, įdiegiant ją grupiniuose sporto užsiėmimuose. Šis apmokymas  padės Jums vesti linksmus ir inovacinius grupinius užsiėmimus, kurie pritaikyti visiems  sportinio pasirengimo lygiams. Jūs ne tik išmoksite TRX pakabinamos sistemos pagrindų,  bet ir tai, kaip įvesti TRX jėgos ir lankstumo pratimus grupinėse treniruotėse.


Užbaigus šį 8 valandų kursą Jūs galėsite:

 

  • Vesti dviejų skirtingų formatų TRX grupių užsiėmimus.
  • Sukurti TRX grupių užsiėmimus pagal savo stilių.
  • Susipažinsite su technika kaip parengti ir vesti grupinius užsiėmimus.
  • Teisingai įrengti ir naudoti TRX pakabinamą sistemą.
  • Tapti vienu iš TRX trenerių ir įdiegti TRX savo sporto klube ar kitoje įstaigoje.

 


Kursų medžiaga: Apmokymų metu Jūs gausite RTC treniruočių kurso vadovą


Sertifikavimas: Užbaigus TRX apmokymus Jūs gausite tarptautinį pripažinimą turintį TRX sertifikatą elektroniniu pavidalu


Kursai visose Baltijos šalyse: Rengiame TRX apmokymus visose Baltijos šalyse, Lietuvoje mokymas vyksta rusų kalba, Estijoje anglų klaba, o Latvijoje latvių kalba.  Užeikite į mūsų apmokymų kalendorių čia ir pasižiūrėkite kur vyks artimiausi TRX apmokymai Jūsų pageidaujama kalba.


Visi apmokymų lankytojai , pageidaujantys gauti sertifikatą, privalo sėkmingai išeiti apmokymų kursą. Kiekvienas kursų lankytojas, kurio apmokyme trūks 90 minučių, sertifikato negaus. Tokiu atveju pinigai, sumokėti už kursus negrąžinami. 


Susisiekite su mumis:
Norėdami daugiau sužinoti apie apmokymus ar gauti tikslesnę informaciją, susisiekite su 
mumis: apmacibas@trxtraining.lt

 

Kitos prekės
Make your body your machine

Mes tikime, kad treniruotės turi būti judėjimas, o ne tik raumenys. Mes sukūrėme geriausią treniruočių sistemą, treniruočių programas ir apmokymo kursus, kad padėtume Jums pasiekti, tikslų, pasiekimų ir rezultatų, kokių tik panorėsite.


Fatal error: Cannot redeclare stripslashes_deep() (previously declared in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php:31) in /home/trxlt/public_html/inc/_configuration.php on line 31